Snapchat- nowy sposób komunikacji

Internet w tych czasach jest zasadniczym miejscem komunikacji nie tylko nastolatków. Jednakowo „klikają” ze sobą także dorośli. Natomiast młodzieży jest tutaj większość. Kilka aplikacji na system operacyjny Android jest tworzonych teraz dla młodych.

Jedną z nich jest snapchat. Polega ona na tym, iż dwie mężczyźni i kobiety wysyłają sobie nawzajem fotografię snapchat stał się przez to bardzo modny, ponieważ ilustracje ze snapchata znikają po paru sekundach. Dzięki temu można swobodnie wysyłać głupie miny czy prywatne sprawy bez obawy, że ktoś niechciany je zobaczy lub gdzieś je udostępni. Nastolatkowie uwielbiają tą aplikację poprzez kolejną możliwość: przerabiania zdjęć. I nie tylko za to. W snapchacie można wysyłać sobie też krótkie filmiki, dzięki którym możemy się pochwalić tym, co w chwili obecnej opracowujemy, gdzie i z kim jesteśmy, czy taką drobnostką, jak to należy co jemy. Na pewno w wielu chwilach zdjęciem możemy przekazać sporo więcej, niż normalną wiadomością tekstową. A do snapchata potrzebne nam jest tylko wi-fi, bądź Internet!

Trudno znaleźć minus snapchat Polska i praktycznie w każdym państwie na świecie może pobrać tą aplikację za darmo. Dzięki temu każdy z nas bez żadnych opłat ma prawo korzystać z tej aplikacji. Musimy jedynie mieć zainstalowany na telefonie system operacyjny Android i dostęp do Internetu. Dzięki tym dwóm rzeczom możemy już skorzystać z tej aplikacji zawsze.

Podobno nawet najwięksi przywódcy światowi czasami wysyłają snapy do osobistych żon. Dlaczego więc nie możesz ichniejszym wysyłać też ty?

Sprawdź sam: zdjęcia snapchat.